22.06.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

RAMAZAN KOLİ KOLİ MUTLULUK ÇAĞRISI PROJESİ

RAMAZAN KOLİ KOLİ MUTLULUK ÇAĞRISI PROJESİ

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV olarak, 24 yıldır tüm Türkiye genelinde sayıları 60 bine yaklaşan lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk-yetişkin hastalarımız ve ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizin yanı sıra tüm ailelerimize gıda, giysi, oyuncak, kırtasiye ürünleri, temizlik malzemeleri, ev eşyaları gibi ihtiyaç duydukları tüm ürünleri duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ile evlerine kadar ulaştırıyoruz.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da yardımlaşmanın ve paylaşmanın daha da anlam kazandığı Ramazan Ayı içerisinde, %87 si çok yoksul ailelerimiz ve çocuklarımızın; rahat, bereketli, eksiksiz bir Ramazan ayı geçirmeleri ve tedavi sürecinde en az ilaçlar kadar önemli sağlıklı beslenme şartlarının devamını sağlamak amacıyla tüm Türkiye genelindeki Vakfımıza kayıtlı hastalarımıza gıda yardım kolileri göndererek KOLİ KOLİ MUTLULUK armağan edecek ve BAĞIŞLARINIZLA ÖNCE ÇOCUKLAR İYİLEŞSİN diyeceğiz.
Bu anlamda siz değerli destekçimizden, uygun gördüğünüz miktarda ramazan kolisi ya da ramazan kolisi oluşturmaya yönelik içerik teminlerini rica ediyor; konuyu olurlarınıza sunuyoruz. Koli İçeriklerimiz ekte bilgilerinize sunulmuştur. https://www.losev.org.tr/bagis/ramazangida.html   adresinden koli bağışında bulunabileceğiniz gibi, Orta Aile Paketi koli içeriklerini hazırlayarak Ege Merkez Ofisimize ulaştırabilirsiniz. Konularıyla ilgili değerlendirmeleriniz sonrasında değerli desteklerinizi alabilmeyi ümit ediyor, çocuklarımızı hayata bağlarken verdiğimiz bu mücadeleye ortak olmanızı diliyoruz.

BESİAD Ramazan Koli Koli Mutluluk Çağrısı.docx
ramazan_bulten_03-112022_sml

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ