23.07.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

PROTOKOL ZİYARETLERİ

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD), 10. Dönemine Engin Kaplan’ın başkanlığında merhaba demesinin ardından, BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri il ve ilçe protokol ziyaretlerini gerçekleştirdi.

BESİAD 10. Dönem Başkanı Engin Kaplan ve Yönetim Kurulu ilk olarak 03.12.2018 tarihinde; Muğla Valisi Sayın Esengül Civelek’i makamında ziyaret etti. Sayın Vali’yi ziyaretlerinin ardından BESİAD yönetimi; Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Osman Gürün’e ve devamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’e protokol ziyaretlerini gerçekleştirdi.

İl protokol ziyaretlerini tamamlayan BESİAD Başkanı Engin Kaplan ve Yönetim Kurulu 06.12.2018 tarihinde ilçe protokol ziyaretlerine; Bodrum Kaymakamı Sayın Bekir Yılmaz’ı ziyaret ederek başladı.

İlçe protokol ziyaretlerine 19.12.2018 tarihinde Bodrum Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek devam eden Başkan Engin Kaplan ve Yönetim Kurulu; Başkan Kocadon’u ziyaretlerinin ardından Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ve Bodrum Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Cüneyt Yörükoğlu’nu ziyaret ederek protokol ziyaretlerini tamamladı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ