21.05.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

Montenegro İş Seyahati

Montenegro İş Seyahati

BESİAD 16-19 Aralık tarihleri arasında üyelerinden oluşan 20 kişilik bir heyetle Montenegro’ya bir iş seyahati gerçekleştirdi. Heyette Bodrum iş dünyasından isimlerin yanında İzmir ve Denizli bölgesinin önemli ve güçlü örgütlerinden EGİAD ve DEGİAD’da yönetim kurulu ve başkan düzeyinde temsil edildi.

Önemli temas ve istişarelerin gerçekleştiği seyahat, 17 Aralık’ta Podgorica Organize Sanayi Bölgesi Proje Tanıtım Resepsiyonu ile başladı.

18 Aralık Çarşamba günü Montenegro Hükümeti tarafından düzenlenen, Invest In Podgorica İş ve Yatırım Forumu ile devam etti.

Türk iş dünyasından önemli isimlerin de yer aldığı toplantılarda hem Montenegro  üst düzey bürokratları ile hem de Montenegro Türk İş Adamları Derneği ile bir araya gelindi.

Bodrum Belediyesi ve Türkonfed’i temsilen götürülen mektuplar BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin KAPLAN tarafından Podgorica Belediye Başkanı İvan VUKOVİÇ’e sunulurken Bodrum Belediyesi ve Türkonfed’i temsilen de orada bulunulduğu dile getirildi.

Podgorica Belediye Başkan Yardımcısı ve milletvekilleri ile yapılan özel toplantıda Bodrum Belediyesi ile Podgorica Belediyesi arasında kurulacak ilişkilere dair ilk adımlar atılırken Bodrum Belediye Başkanı Ahmet ARAS adına Bodrum’a bir davet gerçekleştirildi.

Hem seyahate katılan iş insanlarının kendi işleri ile ilgili hem BESİAD hem de Bodrum ile ilgili bir çok önemli süreçlerin başlatıldığı verimli bir iş seyahatinin ardından BESİAD heyeti 19 Aralık’ta Bodrum’a döndü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ