03.06.2023 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
REKLAM ALANI
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
2002 yılında Bodrum’da ki esnaf, sanayici ve iş adamlarının bir araya gelerek kurduğu derneğimiz, gönüllülük esasına göre kurulmuş bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur. Derneğimiz kuruluşundan bu yana yaptığı önemli projelerle Bodrum ‘da önde gelen sivil toplum örgütlerindendir. 29 Haziran 2019 tarihinde yapılan olağan üstü genel kurulda kadın üyelerinin artışı ile adını Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği olarak değiştirmiştir.

Derneğimiz Bodrum’un ve Bodrum’da ki iş dünyasının sesi olmuş, sorunların belirlenmesinde ve çözümlenmesinde projeler üretmiş ve üretmeye de devam etmektedir. 200’ e yakın üyesi ile BESİAD,  bağımsız ve gönüllü yapısı altında birçok sosyal proje ve etkinliklerde yer almıştır. Ayrıca, BESİAD; Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu GESİFED ve TÜRKONFED üyesidir.

VİZYONUMUZ
Bodrum sanayisi, ticareti ve hizmet sektörünün; sürdürülebilir kalkınması, sosyal ve kültürel yaşamın geliştirilmesi için çalışan, ülke çapında tanınan, saygın bir sivil toplum kuruluşu olmak.


MİSYONUMUZ
Üyelerimizin sorun ve gereksinimlerini saptamak, bunlara çözüm önerileri getirmek amacıyla ilgili makamlara ileterek Bodrum’daki esnaf, sanayici ve işadamlarının sesi olmak.
Yerel, Ulusal ve Uluslararası kurumlar ile işbirliği yaparak, toplumumuzun ekonomik, kültürel ve sosyal yapısına katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ
BESİAD, değerler üzerine kurulmuştur. Değerlerimiz; kurumsal kimliğimizin temelini oluşturur, her türlü davranış, karar ve faaliyetlerimizi yönlendirir. Beş temel değerimiz vardır.

  • DÜRÜSTLÜK
  • SORUMLULUK
  • SAYGINLIK
  • TARAFSIZLIK
  • KATILIMCILIK