24.04.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

GESİFED Gelecek Stratejisi Çalıştayı

“GESİFED Gelecek Stratejisi Çalıştayı’’  ve GESİFED Haziran ayı yönetim kurulu toplantısı Bodrum’da BESİAD’ın ev sahipliğinde 3 gün boyunca gerçekleştirildi. Çalıştayda GESİFED’in bölgesel ve ülke çapında yeni dönem hedefleri belirlendi.

GESİFED üyesi dernekler (AGİKAD -Aydın Girişimci Kadınlar Derneği, AYGİAD -Aydın Genç İş İnsanları Derneği, BESİAD-Bodrum Esnaf ve Sanayici İş İnsanları Derneği, DEGİAD -Denizli Genç İş İnsanları Derneği, DESİAD-Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği, DENSOR- Denizli Soroptimist Kulübü, DİGİAD- Didim Genç İş İnsanları Derneği, GİKAD – Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği, MARMARİSGİAD-Marmaris Genç İş Adamları Derneği, SÖGİAD-Söke Genç İş İnsanları Derneği, TÜSİAD-Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ) Başkanları ile temsilcilerinin ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Gültekin Okay Salgar’ın katılımı ile GESİFED’in etki çevresi olan Muğla, Aydın ve Denizli’de iş hayatına, ekonomiye, üye derneklere yönelik yeni dönemde neler yapılması gerektiği konuları üzerinde duruldu. Üyeler arası birlikteliği ve ticareti arttırmak adına çalışma ekipleri kurulması, teknolojiye değer katmak için Girişim Sermayeleri, fonlar ve yatırımlar konusunda çalışmalar yapmak için komisyonlar kurulmasına karar verildi. Tarım, çevre ve dijitalleşme zemininde çalışmalar, ulusal çapta ekonomi, hukuk ve demokrasi gibi konulara yönelik vizyonlar geliştirildi.

“GESİFED Gelecek Stratejisi” konulu Çalıştayı Humanika Yönetim Danışmanlığı kurucu ortağı Dr. Barbaros Kon moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Toplantıya GESİFED YK Üyeleri, GESİFED üyesi dernek Başkanları, dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı. Çalıştayda GESİFED’in 3 yıllık çalışma planı oluşturuldu.

Çalıştay öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Sn. Ahmet Aras ile bir araya gelindi. GESİFED ve GESİFED’in üye olduğu TÜRKONFED hakkında bilgiler verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ