21.05.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BODRUM İŞ İNSANLARININ GÜNDEMİNDE BU KEZ “CUMHURİYET” VAR

BODRUM İŞ İNSANLARININ GÜNDEMİNDE BU KEZ “CUMHURİYET” VAR

BODRUM İŞ İNSANLARININ GÜNDEMİNDE BU KEZ “CUMHURİYET” VAR

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD), Geleneksel Üye Buluşmaları Toplantısı’nda değerli bilim insanı Prof. Dr. İlber Ortaylı, Cumhuriyet Tarihimizin dünü, bugünü ve yarınını masaya yatırıyor.
Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan BESİAD’ın geleneksel üye buluşmaları, Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak rotasını ekonomiden, Cumhuriyet tarihimize
çeviriyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. yüzyılına dair önemli bir söyleşi organize ederek, Türk tarihine ışık tutan bilim insanı Prof. Dr. İlber Ortaylı ile bir söyleşi yapacak olan BESİAD, bu özel etkinlikte Cumhuriyet tarihinin dünü, bugünü ve yarınını masaya yatıracak.

9 Ekim 2023 günü saat 18:00-19:00 arasında TED Bodrum Koleji Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek söyleşi ile ilgili açıklama yapan BESİAD 22. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu, şunları söyledi; “İş insanları dendiğinde akla hep ekonomi gelse de günün ve gündemin önemli konularına, özel günlere ve başarılara da yer verdiğimiz üye buluşmalarında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılı nedeniyle, Tarihimizi daha iyi anlamak, geçmişimizden dersler çıkarmak ve geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemek için bu söyleşiyi organize ettik.

Türk tarihine ışık tutan değerli bilim insanı Prof. Dr. İlber Ortaylı, bu özel etkinlikte dünümüz, bugünümüz ve yarınımızı masaya yatıracak. Moderatör olarak deneyimli isim Metin Uca, bu önemli sohbetin yönlendirmesini üstlenecek. Etkinlik tüm halkımıza açık olacağı gibi tüm üyelerimizin de katılımı bizim için çok değerlidir. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılına dair bu önemli söyleşide bir araya gelerek, geçmişimizi anlamak ve geleceği şekillendirmek için birlikte düşünmeyi umuyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Lütfen katılımınızı onaylamak ve yerinizi ayırtmak için [E-posta adresi] veya [Telefon
numarası] üzerinden bize ulaşın.”

Tarih: 9 Ekim 2023
Saat: 18.00 – 19.30
Yer: Ted Koleji Toplantı Salonu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ