21.05.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

Bodrum Belediyesi Mali İşler Müdürü Ahmet Demirel’in BESİAD’a Ziyareti

Bodrum Belediyesi Mali İşler Müdürü Ahmet Demirel’in BESİAD’a Ziyareti

Bodrum Belediyesi Mali İşler Müdürü Ahmet Demirel ve ekibinin 28 Temmuz tarihinde BESİAD’a yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.

Mali İşler Müdürü Ahmet Demirel; 2023 yılına ait Bodrum’un sorunları ve iyileştirilmesine yönelik projeler için öncesinde projelere ait bütçelerin tespit edileceğini STK’ların ve odaların da gerçekleştireceği projelerden Bodrum Belediyesi mali işler bölümünün ayırmış olduğu bütçeden katkı sağlayabileceğini aktardı.

 

BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu; Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras nezdinde STK Başkanları ile Bodrum’un ortak sorunlarına yönelik toplantıların düzenlenmesini ve belirli periyotlar halinde sekretaryanın oluşturulmasına, geçen yıl BESİAD’ın Bodrum Gıda A.Ş.’e devir edilen BodrumCv projesinin vizyoner bakış açısı ile nitekli ve kaliteli bir ekip ile projenin yürütülmesini ve Ekim ayında gerçekleştirilecek BESİAD 9.İş Zirvesinin Bodrum iş dünyasına büyük katkı ve fayda sağlayacağını dile getirdi.

BESİAD Başkan Yrd. Murat Oğan; Pandemi öncesinde planlan Merkez Çarşının revizyon çalışmasının tekrar gündeme alınmasını profesyonel bir ekip ile çalıştay düzenlenmesinin önemini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ