21.05.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BESİAD YILBAŞINI SOKAK PARTİSİ İLE KUTLUYOR

BESİAD YILBAŞINI SOKAK PARTİSİ İLE KUTLUYOR

BESİAD YILBAŞINI SOKAK PARTİSİ İLE KUTLUYOR

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) geleneksel yeni yıl partisi için gün saymaya başladı.

Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 2002 yılında Kurulan Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği BESİAD, geleneksel olarak gerçekleştirdiği yılbaşı sokak partilerine bir yenisini daha ekliyor.

SHA Gayrimenkul & İnşaat ana sponsorluğunda Kemal Uçar’ın sunumu ile 23 Aralık Cuma akşamı 20.00 – 24.00 saatleri arasında OASİS AVM Meydanında kurulacak olan dev çadır içerisinde gerçekleşecek olan BESİAD Yılbaşı Sokak Partisi’nde Pusula Müzik, canlı performansı ile gecenin nabzını elinde tutacak.

Geleneksel sokak lezzetlerinin katılımcılarla buluşacağı sokak partisinde yapılacak çekilişle birçok sürpriz hediye sahibiyle buluşurken, çekilişin en büyük hediyesi ise gemi ile Mykonos, Rodos ve Santorini’yi içeren Yunan Adaları tatili olacak.

Geleneksel yılbaşı sokak partisi için bir açıklama yapan BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu, Bodrum’da dileyen herkese açık olan yılbaşı sokak partisi ile hem yoğun ekonomi gündemini biraz olsun unutmak, yeni yılı yeni ümitlerle, neşe ve eğlence dolu saatleri hep birlikte yaşayarak karşılamak arzusundayız. Her yıl geleneksel olarak yaptığımız bu partimizde, çeşitli ürünler, hizmet ve tatil paketleri gibi hediyeleri çekilişle sahiplerine teslim ederek, hem çekiliş heyecanını hem de kazanma sevincini bir arada yaşamayı istiyoruz. Sizler de bizimle eğlenmek isterseniz, hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ