23.07.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BESİAD VE GESİFED’DEN TÜSİAD VE TÜRONFED YENİ DÖNEM BAŞKANLARINA ZİYARET

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı GESİFED Yönetim Kurulu üyesi Neslihan Nazlıoğlu  GESİFED Başkanı Oktay Mersin ve beraberindeki GESİFED Yönetim Kurulu Üyeleri TÜRKONFED Yüksek Danışma Kurulu Üyesi Gültekin Okay Salgar, GESİFED Kurucu Başkanı Mehmet Salih Başöz, önceki dönem Başkanı Ahmet Yavuzçehre TÜSİAD’ın Yeni Başkanı Orhan Turan’ı ve TÜRKONFED’in Yeni Dönem Başkanı Süleyman Sönmez’i ziyaret etti.

İlk ziyaret TÜSİAD yeni Başkanı Orhan Turan’a gerçekleştirildi. Ziyarette Ülke ve Bölge dinamikleri ile yeni dönem faaliyetleri üzerine görüş alışverişi gerçekleştirildi.  Ortak bilinç ile her sorunun üstesinden gelineceği, sadece sivil toplum kuruluşlarının değil, kamu kuruluşlarının da harekete geçirilmesinin önemi vurgulandı.

İkinci ziyaret ise TÜRKONFED Yeni Dönem Başkanı Süleyman Sönmez’e gerçekleştirildi. Ziyarette Konfederasyon, federasyon ve derneklerin birlikte çalışmalarının önemi vurgulandı.  Konfederasyonun gücünün derneklerin yanında olması ve konfederasyonun bütün üyelerin tanıması ve ortak akılla hareket etmesinin önemi ülkemizin ekonomik açıdan bu zor dönemlerde çok daha gerekli olduğuna değinildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ