22.06.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BESİAD ve GESİFED Ev Sahipliğinde; TURKONFED Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı Bodrum’da Gerçekleşti

3-4 Eylül tarihlerinde, BESİAD (Bodrum Esnaf ve Sanayi İş İnsanları Derneği) ve GESİFED (Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu)  ev sahipliğinde “TURKONFED (Türk Girişim İş Dünyası Konfederasyonu) Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı” 2 gün boyunca Bodrum’da gerçekleştirildi.

Toplantıya TURKONFED YK Başkanı Orhan Turan ve Yürütme Kurulu üyeleri, GESİFED YK Başkanı Oktay Mersin ve Yönetim Kurulu üyeleri ve BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kaplan katıldı. Toplantıda önümüzdeki 10 ve 20 yıllık TÜRKONFED stratejileri üzerine çalışmalar yapıldı.

03 Eylül Cuma günü gerçekleşen toplantının sona ermesi ile TÜDK (Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği) Mina Başaran  “Kolektif Hafıza” sergisine katılım sağlandı. Ardından gerçekleşen akşam yemeği ile günü tamamlayan TÜRKONFED üyeleri son günlerini yangın bölgesine ayırdı.

Tüm misafirler 04 Eylül Cumartesi günü yangın bölgelerini ziyaret ederek, Mazı’da çok fazla hasar gören ve faaliyetini sürdürmeye çalışan Kale Pansiyon’da günü tamamladı.

                Yapılan çalıştayda yangın süreçlerini de kapsayan iklimi krizi çalışmaları gibi projelerin yanında ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına yönelik proje ve çalışmalar da ele alındı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ