22.06.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BESİAD GELENEKSEL YILBAŞI SOKAK PARTİSİ İLE ÜYELERİ İLE BULUŞTU

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi bu yıl geçmişteki tüm partilere oranla, daha heyecanlı, daha coşkulu ve daha yüksek katılımla gerçekleşti.

Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 2013 yılında beri geleneksel olarak, gerçekleştirdiği yılbaşı sokak partilerine bir yenisini daha ekledi.

Geleneksel sokak lezzetlerinin katılımcılarla buluştuğu sokak partisine Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat katıldı.

Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi’nde konuşan BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu, yeni yılın geçtiğimiz yıldan çok daha iyi olmasını dileyerek “Bize sağlıktan daha önemli bir şey olmadığını anlatan 2021 yılını geride bırakırken 2022 yılında hepimize sağlık, bolluk, bereket getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

 

Milas ve Bodrum’un kardeş iki ilçe olduğunu dile getiren Ahmet Aras ise “Ben de BESİAD’a sonradan dahil oldum ama bu derneğin üyesi olmak gurur verici bir şey, onur verici bir şey. İnanın insanın kaşesinde BESİAD üyeliğinin olması herkes için çok önemli. Bu kalabalık da bu yüzden burada. BESİAD Bodrum için çok önemli şeyler yapıyor. Bundan sonra da birlikte daha faydalı işler yapacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Herkesin yeni yılını kutlayan Kaymakam Bilgehan Bayar da BESİAD’ın yeni dönemde çok güzel işler yapacağına inandığını söyledi.

Yaz aylarında iki ilçede yaşanan yangın felaketlerinin Milas ve Bodrum’u birbirine yaklaştırdığını ifade eden Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke de “Ben bu kadar güzel bir ortamda bu kadar enerjisi yüksek insanlarla bir arada bulunduğum için çok teşekkür ediyorum. Bu güzel ilişkinin, bu güzel dostluğun ömür boyu sürmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da konuşmasında herkesin yeni yılını kutladı. Gecenin sponsorlarına plaket verildi. Çekilişler yapılarak 9 gece 10 gün Mısır tatilinin de yer aldığı hediyeler verildi. Gece The Shot isimli grup sahne aldı.

Borusan Otomotiv ana sponsorluğunda ve 24 BESİAD Üyesi firma sponsorluğunda gerçekleşen BESİAD Yılbaşı Sokak Partisi’nde The Shot grubu muhteşem canlı performansıyla gecenin nabzını elinde tutarken, üyelerden gelen hediyeler de çekilişle sahiplerini buldu. Ayrıca Dibeklihan tarafından BESİAD’a bağışlanan iki özel üretim seramik eser de açık artırma ile sahipleriyle buluşurken, mezattan elde edilen gelirin, sosyal yardım projelerine bağış yapacaklarının  bilgisi verildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ