21.05.2024 - Bodrum Besiad - Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği
Bodrum Besiad – Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği

BESİAD GELENEKSEL ÜYE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BESİAD, Geleneksel Üye Buluşmasını 2 yıl aradan sonra 10 Aralık Cuma günü değerli üyemiz Ahmet Biçer’in mekânı Flora Otel’de gerçekleştirildi.

Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral Erdoğan’ı konuk olduğu “Türkiye Ekonomisi ve Finansal Dalgalanmaları” içeren konuşmasının ardından değerli üyelerimizin ve Bodrum’da yaşayan değerli iş insanlarının konuğumuz olan soruları ile devam etti.

Konferansın ardından BESİAD ailesine yeni katılan üyelerimizin plaketleri takdim edildi.

BESİAD, Geleneksel Üye Buluşmasını 2 yıl aradan sonra 10 Aralık Cuma günü değerli üyemiz Ahmet Biçer’in mekânı Flora Otel’de gerçekleştirildi. Ekonomist Duayeni Piri Reis Üniversitesi Prof. Dr. Oral Erdoğan’ın konuk olduğu buluşma yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu, Eski Dönem Başkanı Engin Ali Kaplan, BESİAD Kurucu Üyesi Engin Olcay, BESİAD ilk kadın Başkanı Ayşe Özer, Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Sayın Orhan Dinç, Bodrum Sahil Güvenlik Komutanı Yzb. Utku Meral ve BESİAD değerli üyeleri ve dışarıdan katılıma açık olan üye buluşmasında, değerli misafirlerimiz katılım sağladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ